Help - Search - Members - Calendar
Full Version: piese centrala electrica ray protherm
Forumul Centrale-termice > Arena > Instalari, service si alte servicii
marcel
Am o centrala ray protherm de 9kw si am inceput sa am probleme cu ea. Este a 4 iarna cu ea si nu -mi mai merge cum trebuie.Placa electronica ar fi dusa si 2 rezistente.Rugamintea mea ar fi :un nr de tel sa pot vb cu cineva in legatura cu centrala sau unde pot sa gasesc piese de schimb pt ea.Daca se mai merita sa schimb piesele sau tre sa-mi cumpar alta centrala.va multumesc
moales florin
QUOTE (marcel @ Sep 28 2009, 02:09 PM) *
Am o centrala ray protherm de 9kw si am inceput sa am probleme cu ea. Este a 4 iarna cu ea si nu -mi mai merge cum trebuie.Placa electronica ar fi dusa si 2 rezistente.Rugamintea mea ar fi :un nr de tel sa pot vb cu cineva in legatura cu centrala sau unde pot sa gasesc piese de schimb pt ea.Daca se mai merita sa schimb piesele sau tre sa-mi cumpar alta centrala.va multumesc

SC Secpral SRL Cluj. www.secpralpro.ro Da telefon si formeaza interiorul de la service.Sunt deosebiti. Te vor pune in legatura cu reprezentantii lor din zona ta.Nu vad de ce sa-ti cumperi alta dupa 4 ani.Pe de alta parte sigur s-a intamplat ceva cu ea .Ai respectat indicatiile de alimentare cu energie electrica(grosime cablu si 380V) si cele de instalare conform instructiunilor primite la cumparare?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.