IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Grup instalatori specialitate

Reply to this topicStart new topic
automatizare + ventilator cazan combustibil solid Junkers, Bosch, Buderus, de vanzare
popey
post Mar 9 2013, 08:02 PM
Post #1

Nou venit
Group Icon

Group: Instalatori
From: calarasi
Member No.: 14,080

Am de vanzare 3(trei) bucati automatizari pentru cazane pe combustibil solid, sunt de fabricatie Bosch, se preteaza la orice tip de cazan cu combustibil solid, conditia este de a avea teaca pentru 4 bulbi, senzori sau cum vreti sa le spuneti : termometru, termostat de lucru, termostat de pompa pentru by-pass, si termostat de siguranta, care declanseaza la 100 grade C pentru a opri ventilatorul. NU opreste ventilatorul la lipsa combustibil, se poate conecta un termostat ambient, care opreste POMPA DE CIRCULATIE dupa schema Bosch, sau se poate face o mica modificare pentru a opri ventilatorul. Mai am si un ventilator original pentru cazanele de la firmele mai sus amintite. Pentru cunoscatori, ambele provin dupa echipamentele Junkers Bosch Supraclass Exellence , Solid 5000W, sau Buderus Logano S121.
Preturi :
Automatizare: 800 ron
Ventilator: 800 ron.
Produsele nu sunt absolut noi, au fost montate pentru show-room , mici demonstratii, etc.
Negociabil, normal.

--------------------
Pot da sfaturi in privinta defectiunilor aparute la o centrala termica, dar cel mai bun sfat este sa contactati un service autorizat, nu pe "nea Gica stie de toate" , si nici sa va apucati dvs. de service.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 12th December 2017 - 04:42 AM

www.centrale-termice.ro Web analytics